Benzer Ürünler
Magnimore Plus 60 Tablet
Magnimore Plus 60 Tablet

Magnimore Plus 60 Tablet (TAB000669)

0,00
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺299,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺224,25(KDV Dahil)
Barkod : 8680133000669
:

Magnimore Plus 60 Tablet 

 

Magnimore Plus 60 Tablet son dönemlerde adını sıkça duyduğumuz bir üründür. En basit en yalın açıklama ile besin takviyesidir. Tablet formunda olup bir kutunun içinde 60 adet tablet yer alıyor.

Burada şunu özellikle ifade etmek gerekir. Besin yerine geçmez. Magnezyum ağırlıklı olan bir üründür. Bu ürün ilaç da değildir. İlaç yerine de geçmez.

Günde bir kere aç ya da tok karnına fark etmeksizin su ile yutulması yeterlidir. İlgili kontrollerden geçtikten sonra piyasaya sunulan bir üründür. Aroması olmayan doğal bir gıda takviyesidir. Herhangi bir katkı maddesi de içermez.

Kullanım Alanları

Magnimore Plus 60 Tablet üstte de ifade edildiği gibi besin değildir. Herhangi bir besin yerine kullanılamaz. Bu ürün aşağıda yer alan ürün bileşenlerinin de görüleceği üzere Magnezyum eksiği olan insanların kullanması gereken ek üründür.

Bu noktada magnezyum hakkında bilgi vermek gerekir ise Magnezyum elementlerden bir tanesidir. Gümüş renginde simgesi Mg olan bir elementtir. Yeşil yapraklı sebzelerde ve meyvelerde bulunur. Eksik olması durumunda kişilerin çabuk yorulmasına ve bitkinleşmesine, kaslarında kimi sorunlarının olmasına, dişlerinde problemler yaşanmasına, enerji problemi yaşamalarına, kemiklerinde özellikle menopoz döneminde kemik erimesi gibi sorunlar yaşanmasına ve de yukarıda da belirtildiği gibi adet döneminin sorunlu geçmesine sebebiyet verir.

Eğer kişi gündelik yaşamda alması gereken düzeyde magnezyum bir nedenden ötürü alamıyor ise o zaman öncelikle bu alanda bir kontrol yaptırmalı ve sonrasında ise alanında tüm testlerden geçerek piyasaya sunulan bu Magnimore Plus 60 Tablet isimli ürünü kullanmalıdır. Kullanmadan önce bir uzmana danışılmasında her zaman fayda vardır.

Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları

Magnimore Plus 60 Tablet TABİLAÇ firması tarafından piyasaya sunulan bir üründür. Üstte de ifade edilmiş olduğu gibi ilgili testlerden geçerek piyasaya sunulan bir ürün olduğu için son kullanım tarihine kadar güvenle kullanılabilir. Günde bir kere kullanıldığı zaman herhangi bir yan etkisi ve/veya en alerjik ciltlerde bile doğal bir ürün olmasından dolayı alerji sorununa yol açmaz. 18 yaş ve üzerinde olan herkes kullanabilir.

Benzerlerine göre çok daha kaliteli ve tavsiye edilen bir üründür. Magnezyum gereksinimi tamamlandığında kullanımı bırakılabilir. Çocukların kullanması tavsiye edilmez.

Ürün Bileşimi - Ürün İçeriği

Magnimore Plus 60 Tablet bir tabletinin içeriği aşağıda görüldüğü gibidir.

 

  • ATA-Mg 565,43 Mg
  • Elementel Magnezyum 105 Mg
  • Glisinat Ve Malat 
  • Magnezyum Bisglisinat 248,29 Mg
  • Magnezyum Malat 225,19 Mg
  • Patentli ATA-Mg 

Görüldüğü gibi insan sağlığını olumsuz etkileyen hiçbir bileşeni yoktur.