Seçili Filtreler
Kategoriler
Fiyat Aralığı
TL
-
TL
 

Akatis+Ag

Akatis+Ag

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur

  Akatis+Ag

  Takviye edici gıda olarak kullanılanAkatis+Ag ürünleri,vitamin ve efervesan tabletleriyle biliniyor. Farmareyon üzerinden incelemek için hemen tıklayın!Akatis fiyatları açısından da ekonomik ürünlerden olduğundan,birçok kişi gıda takviyesine ihtiyaç duyduğunda Ag ürünlerini tercih ediyor. Markanın popüler ürünlerinden biri olan Akatis Kondromin 60 tablet içeriyor ve günde iki kere kullanılıyor. Yemeklerden önce tükentilen tabletler,glukozamin ve kondroitin içeriyor. Bununla birlikte kullanacağınız farklı ürün çeşitleriyle takviye edici gıda ihtiyaçlarınızAg ürünleri şeklinde tercih edilebiliyor.

  Akatis Kondromin Efervesan

  Her birinde 3 kutu bulunan ve 20 efervesan tabletten oluşan AkatisKondromin Efervesan karaciğer ve böbrek yetmezliği konusunda taksiye edici gıda olarak kullanılıyor. Kabızlık ya da ishal gibi yan etkileri olan ürün takviye edici gıda olduğu için ilaç gibi kullanılmıyor.

  Kondomin Fiyatı

  Kondromin fiyatı açısından da uygun olan gıdalar arasında yer alıyor. Çeşitli hastalıkları olan kişilerin şikayet ettiği sorunların giderilmesi için bazen hekimler tarafından tavsiye edilen bazen de reçetesiz olarak alınan bu ve benzerivitamin takviyesi ürünlerin hekime danışmadan kullanılmaması gerekiyor.

  Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
  Kabul Ediyorum