Akileine

Akileine

Ayak bakımında uzman olanAkileine ürünleri birçok ayak probleminin giderilmesine yardımcı oluyor. Siz de bu ürünleri en uygun fiyatla almak için Farmareyon web sitesini inceleyebilirsiniz. Ayak sorunlarının başında yer alan ayak terlemesi,ayak kokusu ve mantar gibi bakteriyel sorunların ortadan kalkması için yardımcı olankişisel bakım ürünleri,ihtiyaca göre seçiliyor. Mavi,kırmızı ve yeşil serisiyle ayaklara özel bakım sağlayan ürünler,sprey ve krem şeklinde satılıyor. Fiyat açısından uygun olan ürünler haricen satılıyor.

Ayak Sorunlarına Özel Ürünler

Sprey ve krem formunda bulunanayak kokusu ürünleri,fazla terin emilmesi ve ayağın kuru kalmasını sağlıyor. Haraben içermeyen ürünler Monako’da üretiliyor ve günlük ayak bakımı için uygun olarak biliniyor. Sprey olarak kullanılan ürünü temiz ayaklara sıkarak kullanmanız,krem formundaki ürünü ise banyodan sonra ayaklarınıza sürmeniz bakım için yeterli oluyor.

Akileine Fiyatları

Akielin fiyatları piyasadaki muadillerine nazaran oldukça ekonomik olarak biliniyor. Birbirinden farklı ayak problemleriyle baş etmenize yardımcı olan ürünler,ayak mantarı ve ayak kokusunun giderilmesini sağlayanayak bakımserisiyle tüm cilt tipleri için kullanılabiliyor.

Akileine

kategorisinde13 adet ürün bulunmuştur