Auriga

Auriga

Vücut bakımında her cildin ihtiyacını düşünenAuriga cilt bakım ürünlerini incelemek ve satın almak için hemen Farmareyon internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bol çeşit ve uygun fiyat Farmareyon’da. 1997 yılından beri cilt bakımda tercih edilen Auriga markası estetik merkezlerinde de çok sık tercih ediliyor. Doğadan esinlenerek üretilennemlendirici krem,vücut bakım ürünleri ve cilt bakım ürünleri doğanın sinyallerinden esinlenerek 11 yıldır üretiliyor.

Auriga Göz Çevresi Kremi

Auriga göz çevresi kremi vecilt bakımı ürünleri kullanılarak cildin kusursuz görünümünün korunması hedefleniyor. Cildin daha genç görünmesini sağlayanAuriga Corner ile cildin aydınlık görünmesi sağlanarak göz morlukları ortadan kalkıyor. Böylece daha mutlu ve genç bir görünüm ortaya çıkıyor.

Auriga Vücut Bakım Ürünleri

Vücut losyonu gibi birçok farklı ürün çeşidi,cildin nemlenmesi için önemli bir yer tutuyor. Vücudun düzenli olarak nemlenmesi için her banyodan sonra ve ihtiyaç halinde sürülmesi gereken bu kremler,özellikle kuru ciltler için kurtarıcı oluyor.Yüz kremi olarak da cildinizin kuru ya da yağlı olma özelliğine göre tercih edeceğiniz bakım kremleri kullanılabiliyor.

Auriga

kategorisinde9 adet ürün bulunmuştur