Babe

24 yıl önce iki eczacı tarafından deride oluşan temel problemlere çözüm sağlayacak şekilde basit ve açık kozmetik hatta dermokozmetik ürünler serisi geliştirmek hedeflenmiştir. Bu amaçla kurulmuş olan firma dermotoloji tedavi veya ilaçlara destek özelliğinde etkili ve aktif ürünler üreterek hastalığının tedavisi ve daha bakımlı bir görünüme ulaşabilmelerini sağlar. Babe ürünleri tıbbi açıdan bakıldığında her ürün için farklı araştırmalar gerçekleştirerek bu araştırmayı geliştirir ve üretir. Markaya göre dermokozmetik ürünler sadece güzellik amaçlı değil sağlık için de tercih edilmelidir. Bu nedenle araştırmalar yıllık olarak gelirin yüzde 15'ini kapsamakta tanıtım harcamalarında ise yine yüzde 5’lik bir dilim harcanmaktadır.

 

Babe Avrupa Kıtası'nda en gelişmiş üretim tesislerine sahip olup büyük bir alanda hizmet vermektedir. Avrupa'nın en büyük ve en değişik araştırma bölgelerinde kurulmuş olan ve Arge Enstitüleri ile endüstrilerinin bulunmuş olduğu özel bir alanda çalışmalarını sürdürmektedir. Babe ürünleri birçok ülkede satışa sunulmakta yüz, vücut, saç ve daha birçok alanda ürünler satışa sunulmaktadır. Babe ürünleri içerik olarak insan sağlığını tehdit etmeyen ve çok daha kaliteli ürünlerle kullanıcıları buluşturan bir markadır. Yaz aylarında kullanabileceğiniz Babe güneş kremi, kış aylarında favoriniz haline gelecek Babe çatlak kremi ve şampuan ve babe krem cildinizin dostu, saçlarınızın çok daha bakımlı algılanmasını sağlayacak ürünler olacaktır.

 

Farklı tarzı ve doğal içerikli ürünleri ile cildinize saçınıza ve tırnaklarınıza dost ürünler ile sizleri buluşturan Babe ürünleri incelendiğinde ve üretim tesisleri gözden geçirildiğinde tercih edilebilir bir marka olarak nitelikli hizmet vermektedir. Babe güneş kremi, Babe çatlak kremi, Babe Şampuan ve babe krem sizlerin de evinizde bulunması gereken dermokozmetik ürünlerdir. Babe ürünleri ve babe dermokozmetik kremler şampuanlar diğer markalara oranla çok daha kaliteli ve çok daha uygun fiyata tercihiniz hale geliyor. Siz de kış aylarında çatlaklardan kurtulmak yaz aylarında ise güneşin zararlı etkilerinden korunmak istiyorsanız güvenle kullanacağınız Babe ürünlerini tercih edebilirsiniz. Farmareyon.com üzerinden rahatlıkla bu markanın ürünlerini temin edebilir ve doğru kullanım şekilleri ile istediğiniz etkiyi rahatça gözlemleyebilirsiniz.

 

 

Babe

kategorisinde 78 adet ürün bulunmuştur