Bausch + Lomb

Bousch and Lomb

Pek çok insanın lens renkleri ile dikkatini çeken bir marka olan Bousch Lomb,göz için kullanılan birçok damla ve antioksidan ilaç üreten markanın ürünlerini incelemek için tıklayın! Yetişkinler için kullanılan lens ürünlerinin bakım temizliği için tercih edilengöz damlası ürünlerini evcil hayvanlar için de kullanmak mümkün oluyor. Birçok farklı ürün çeşidi olan marka,omega 3 ve antioksidan içeren içerikleriyle dikkat çekiyor. ÖzellikleOcuvite lutein serisi birçok kişi için önemli bir bakım sağlıyor.

Göz İçin Antioksidan

Göz sağlığı için tercih edilen ve insanlar kadar hayvanlarda da kullanılan antioksidan ürünOcuvite birçok göz doktoru tarafından tavsiye ediliyor. Tablet şeklinde alınan ürünün içinde 60 kapsül yer alıyor.Multivitamin içerikleriyle de dikkat çeken markanın ürünleri,en iyi etkiyi bırakmak için tercih ediliyor.

Göz Çevresi Bakımı

Göz çevresi bakımı için etkin bir ürün olanOcuvitecomplete veLutein içerikleri görme yetisinin korunmasına yardımcı oluyor. Böylece sağlıklı bir görüş sürdürebilirliği korunmuş oluyor. Kozmetik ürünlerde sadecegöz çevresi bakımı tercih etmek istemeyenler için Bousch + Lomb markasının ürünleri çok dikkat çekiyor.

Bausch + Lomb

kategorisinde3 adet ürün bulunmuştur