Bebedor

Bebedor

Bebedor markası Türkiye’de oldukça fazla tercih edilen marka oluyor. Biberon,emzik,alıştırma bezleri,yemek kapları gibi farklı şekillerdeki ürünleri ile hizmetini sunuyor.

Bebek Bakımı

Bebek bakımı bütün ailelerin her şeyden önce önceliği oluyor. Çünkü bebeklerin sağlıkları,beslenmesi,kaliteli ürünler kullanması her şeyden önemli oluyor. Kullanılan emzikler,kullanılan biberonlar kalite ve sağlık açısından son derece iyi olması gerektiği için bebedor en iyisini sizlere sunuyor.Bebedor biberon diğer biberonlara göre esnek yapısı ve kullanılan malzemenin kalitesi açısından Türkiye’de bir numara olmaya doğru ilerliyor. Aynı durumbebedor emzik için de geçerliliğini koruyor. Bebedor emzik güvenceyle bebeklerinize verebileceğiniz şekilde tasarlanıyor ve üretiliyor. Bunlar dışında hastalık durumları da bebeklerin vazgeçilmezi oluyor. Grip oluyorsa sık sık ve sizler de normal şekillerde bebeğinizi durdurup burnunu temizleyemiyorsanız bebedor sizler içinburun aspiratörü olanağı sağlıyor. Daha kolay ve sağlıklı temizlik için tercihiniz olmaya hazırlanıyor.

Bebedor Biberon Modelleri

Biberon modelleri bebeğin ayına göre değişiklik gösteriyor. Yeni doğan bebeklerde daha çok küçük emzikli biberonlar tercih ediliyor. Biraz daha büyümüş bebekler de ise uçları bebeğin vücut oranlarına göre büyültülüyor. Bunun yanında cam ya da plastik olarak da ayrılabiliyor.Bebedor tarafından her ikisi de oldukça sağlıklı yollar ile üretiliyor.

Bebedor

kategorisinde63 adet ürün bulunmuştur