Bionnex

Bionnex

kategorisinde1 adet ürün bulunmuştur
  • Bionnex

   Bionnex Preventiva Güneş Kremi Spf50 50 ml 

   BİO312264

   BİO312264

   8680419312264

   5115
   60
    
    
    

   Bionnex Preventiva Güneş Kremi Spf50 50 ml

   59,00 TL

   23,60TL

   TL23,60/urun/bionnex-preventiva-gunes-kremi-spf50-50-ml-bio312264

  Bionnex

  Bionnex,saç bakımı,saç dökülmesi engelleyici,cilt bakımı,leke giderici gibi alanlarda kullanılan,farklı içeriklere sahip kaliteli ürünlere sahip bir firmadır. Farmareyon internet sitesi üzerinden Bionnex ürünlerine kolaylıkla ulaşmak mümkün.

  Bionnex Sensitiva

  Bionnexsensitiva,bitkisel içerikli yapısı ile hassa ciltler üzerinde günlük yüz,göz vecilt bakımı için kullanılan özel bir üründür. Formülü içerisinde paraben,parfüm gibi koruyucu maddeler içermez. Özel bitkisel ağırlıklı yapısı ile ciltte oluşan hassasiyetin azalmasına azalmasını sağlayarak cildin yatışmasını,konforunu yeniden kazanmasını sağlar.

  Bionnex Organica

  Bioennex serisisaç bakımı ve dökülmeleri için özel olarak üretilmiş bir ürün serisidir. Yapılan bilimsel araştırmalar,Bionnex Organica 6 ay düzenli olarak kullanılırsa,saç dökülmesini%90 oranında azaltır ve daha kuvvetli bir saç yapısına sahip olunmasına yardımcı olur.

  Bionnex Whitexpert

  Bionnex,Whitexoert serisi lekeli ciltler için özel olarak geliştirilen bir yapıya sahiptir. Vücutta bulunan melanin seviyesini dengeleyen oldukça etkili birleke giderici krem özelliğine sahiptir.Bionnex krem serileri,vücudun farklı yerlerinde kullanılmak ve etkili olmak üzere farklı yapılar ile üretilir.

  Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
  Kabul Ediyorum