Bionnex

Bionnex

Bionnex,saç bakımı,saç dökülmesi engelleyici,cilt bakımı,leke giderici gibi alanlarda kullanılan,farklı içeriklere sahip kaliteli ürünlere sahip bir firmadır. Farmareyon internet sitesi üzerinden Bionnex ürünlerine kolaylıkla ulaşmak mümkün.

Bionnex Sensitiva

Bionnexsensitiva,bitkisel içerikli yapısı ile hassa ciltler üzerinde günlük yüz,göz vecilt bakımı için kullanılan özel bir üründür. Formülü içerisinde paraben,parfüm gibi koruyucu maddeler içermez. Özel bitkisel ağırlıklı yapısı ile ciltte oluşan hassasiyetin azalmasına azalmasını sağlayarak cildin yatışmasını,konforunu yeniden kazanmasını sağlar.

Bionnex Organica

Bioennex serisisaç bakımı ve dökülmeleri için özel olarak üretilmiş bir ürün serisidir. Yapılan bilimsel araştırmalar,Bionnex Organica 6 ay düzenli olarak kullanılırsa,saç dökülmesini%90 oranında azaltır ve daha kuvvetli bir saç yapısına sahip olunmasına yardımcı olur.

Bionnex Whitexpert

Bionnex,Whitexoert serisi lekeli ciltler için özel olarak geliştirilen bir yapıya sahiptir. Vücutta bulunan melanin seviyesini dengeleyen oldukça etkili birleke giderici krem özelliğine sahiptir.Bionnex krem serileri,vücudun farklı yerlerinde kullanılmak ve etkili olmak üzere farklı yapılar ile üretilir.

Bionnex

kategorisinde1 adet ürün bulunmuştur
    Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
    Kabul Ediyorum