Bioxcin

Bioxcin

Bioxcin, saç dökülmesi,deri ve saçlı deri sorunlarının çözümü,daha iyi bakımı için bitkisel çözümler ve ürünler geliştiren bir markadır. Bioxcin ürünlerini Farmareyon’dan satın alarak en hızlı kargoya ulaşabilirsiniz.

Bioxcin Şampuan

Bioxcin şampuan,daha sağlıklı,daha kuvvetli ve daha dirençli saçlara sahip olmak isteyenler vesaç dökülmesi sorunu yaşayanlar için üretilmiş,bitkisel içerikli bir şampuandır. Ayrıca özellikle saç dökülmesi için geliştirilensaç serumu ürünleri de vardır. Yoğun saç dökülmesi sorunları yaşayanlar için üretilenBioxcin forte şampuan serisi,tamamen bitkisel içerikli yapısı ile daha güçlü,canlı ve sağlıklı saçlar için kullanılır.

Bioxcin Şampuan Faydaları Nelerdir?

Bioxcinşampuan saç ve saçlı deriyi nazikçe,güzelce temizlemesinin yanında,bitkisel yapısıyla içerisinde bulundurduğu vitamin ve mineraller sayesinde saçların daha canlı,güçlü,sağlıklı ve parlak olmasını sağlar. Formülünde hiçbir kimyasal ürün bulundurmaz ve yan etkisi yoktur.Saç bakımı için tüm ihtiyaçları karşılayan formül ve içeriğe sahiptir. Saç tellerini kalınlaştırıp,güçlendirir,saça hacim ve direnç kazandırır. Saç dökülme sorunlarına kesin çözümler üretir ve düzenli olarak kullanılırsa saç foliküllerinin canlanmasına yardımcı olur.

Bioxcin

kategorisinde25 adet ürün bulunmuştur