Boehringer Ingelheim

Boehringer Ingelheim

BoehringerIngelheim,Almanya’nın Ingelhem şehrinde Albert Boehringer tarafından 1885 yılında kurulmuş,dünyanın en büyük ve öncü 20 firmasından biridir.Boerhringer Ingelheim firması tıbbi ürünler araştırma,geliştirme,üretme ve pazarlama alanında dünyanın en önde gelen firmalarından bir tanesidir. Özelliklepharmaton,multivitamin mineral ürünleri üzerinde araştırma ve geliştirme üzerine yoğunlaşmıştır ve Türkiye’de 1994 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Pharmaton Efervesan Tablet Nedir?

PharmatonEfervesan,Pharmaton tarafından üretilen,mineral vevitamin takviyesi olarak kullanılan tabletlerden bir tanesidir. Doktor takviyesi olmadan kullanılması tavsiye edilmez. İçerisinde Ginseng G115 bulunan,daha dinç,daha enerjik hissetmeyi sağlayan bir tablettir. Günde bir tablet,günlük gıdalar ile birlikte alınmalıdır.

Pharmaton Efervesan İçeriği

Pharmaton,içerisinde Ginseng G115 içeren tek multi-vitamindir. Vücutta eksik kalan vitamin ve minerallerin takviyesi için kullanılır. Tamamen bitkisel formüller ile üretilir ve içerisinde,A,B,C,D ve E vitaminlerinin yanı sıraOmega 3 oranı çok yüksektir. Ayrıca vücut için çok önemli olan çinko,manganez,biotin gibi mineraller bakımından oldukça zengindir.

Boehringer Ingelheim

kategorisinde6 adet ürün bulunmuştur