Seçili Filtreler
Kategoriler
Fiyat Aralığı
TL
-
TL
 

Canped

Canped

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur

  Canped Hasta Bezleri

  Canped markası özellikle yatalak veya yaşlı hastalar için tercih edilen ve hastaların hayatlarını kolaylaştıran emici bezler üretir. Canped ürünlerine ulaşmanın en kolay yolu ise Fermareyon.com adresidir. Canped erişkin hastalar için ped,bez ve emici külotlar üretir. Yatalak veya idrar tutma problemi olan yaşlı hastalar için rahatlıkla kullanılabilen anatomik hasta bezi tercih edilir.

  Canped Emici Külot

  Hastalara rahatsızlık hissi yaşatmamak için emici külot bir seçenektir. Bu yüksek emici güce sahip özel külotlar sayesinde hastalar her daim altları kuru hisseder. Ayrıca ıslaklığın neden olacağı tahriş ve bez bölgesinde yara oluşumunu da azaltır.

  Bel Bantlı Hasta Bezi

  Hasta bezi tercihi yapılırken,özellikle kilolu hastalar için Canped bel bantlı hasta bezi daha uygundur. Esnek ve ergonomik bel bantları ile genişleyebilir ve sıkıştırma hissi oluşturmaz. Her vücuda göre ayarlanır. Ayrıca özellikle yataktaki hastalar için idrarın ped dışına çıkması önlenir. Canped marka mesane pedi ile yaşlı veya yatalak hastalar için en büyük problem haline gelmiş olan idrar kaçırma hastaların yaşam kalitesini anlamlı oranda arttırır.

  Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
  Kabul Ediyorum