Carlson

Carlson

Carlson marka besin takviye ürünleri gün içindeki enerjinizi arttırmakla beraber bağışıklığı sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı direnci arttırır. Bol çeşit ve uygun fiyatlarla Carlson ürünleri sizleri Farmareyon internet sitesinde bekliyor.Carlson markalıbalık yağı ürünleri ile vücut için gerekli yağ asitleri,vitamin ve mineraller sağlanır. Vücudun işleyişini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmesi için bazı dışarıdan alınması zorunlu yağ asitleri bulunmaktadır.Omega 3 de denilen bu yağ asitlerini yağlı tohumlardan da elde edildiği gibi balık ve balık ürünlerinden sağlamak da mümkün. Vücuda gerekli olan miktarı besinler ile alınandan daha fazladır. Bu sebeple destek alınması önerilir.

D Vitamini Takviyeli Balık Yağı

Ülkemizde D vitamini eksikliğinin sık görülmesi sebebiyle vitaminlerin dışardan takviye edilmesi gerekmektedir.D vitamini ile zenginleştirilmiş Carlson balık yağı ürünleri ihtiyacınız olan destekleri sağlar.

Balık Yağı Ürünleri

Carlson markabalık yağı ürünleri özellikle çocuklarda tercih edilen balık yağı şurubu ve erişkinler içinbalık yağı kapsül olarak iki seçenektir. Her iki üründe de D vitamini ve vücut için elzemmineraller bulunmaktadır. Her mevsim güvenle kullanılan ürünlerdir.

Carlson

kategorisinde4 adet ürün bulunmuştur