Celloxy

Celloxy

Celloxy ürünleri,bir sıvıya karıştırılarak kullanılan,vücuda ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineral sağlayan besin takviyesidir. Farmareyon internet sitesini ziyaret ederek bu ürüne ve çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz Celloxy markası tarafından üretilen ürünler,vücudun daha dinç,dayanıklı ve dirençli olması için kullanılır. Enerji artmasını sağladığı gibi bağışıklık sistemini kuvvetlendirerek hastalıklara karşı korur. Yemeklerden önce kullanılacaksa 15 dakika,sonra kullanılacaksa 1 saat sonra,saf su veya meyve suyu ile karıştırılarak içilir.

Celloxy Damla

Celloxy insan vücudunda azalan oksijen miktarı ihtiyacını karşılayabilmek için kullanılan bir yaşam damlasıdır.Celloxy damla tam olarak fayda sağlaması için tavsiye dilen dozlar ile en az 3 ay kullanılmalıdır. Celloxy damlası,vücut için gereken birçok vitamini bünyesinde barındırdığı için vücut için vazgeçilmez birvitamin takviyesi özelliği taşır.

Celloxy Oxygen Gel

Özellikle yüze uygulanancelloxy oxygen gel,gün içerisinde oluşan yorgunluk belirtilerini azaltır. Damla gibi uygulamasına gerek olmadan,direkt yüze uygulanabilir. En uygun celloxy damla fiyatı için sitemizi ziyaret edip,en uygun fiyat olanaklarına ulaşabilirsiniz. Celloxy ürünleri tamamen doğal bir formüle sahiptir.

Celloxy

kategorisinde6 adet ürün bulunmuştur