Seçili Filtreler
Kategoriler
Markalar
Fiyat Aralığı
TL
-
TL
 

Cetaphil

Cetaphil

Cetaphil ürünleri günlük bakım serisi ve özel bakım serisi ile hem cildinizi nemlendirir hem de cilt dokusunu yenileyici özelliğe sahiptir. Cetaphil ürünlerine Farmareyon internet sitesine göz atarak ulaşabilirsiniz. Cetaphil markasına ait ürünler,kadınların vazgeçemediği nemlendiricicilt bakım ürünleri arasındadır. Cilt altı dokuda ki yağ oranını dengeleyerek,cilde daha parlak ve genç bir görüntü kazandırır.

Cetaphil Yüz Nemlendirici

Yüz vücudun en çok soğuya,rüzgara dış etkenlere maruz kalan bölgelerinden biridir. Bu sebeple yüz için kullanılacaknemlendirici krem konusunda mutlaka titiz bir seçim yapılmalıdır. Cetaphi yüz nemlendirici krem hassas ciltler için oldukça kullanılışlıdır ve tahrişin azalmasına yardımcı olur. Derin temizlik etkisine sahiptir.

Cetaphil ile Cilt Bakımı

Cetaphil markasına ait ürünler arasında hem cilt nemlendirici hem de temizleyici özelliğe sahip farklı ürünler vardır. Cetaphil krem formülünde parfüm gibi koruyucu maddeler bulunmadığı için hassas ciltlerde kullanılabilir. Cetaphilcilt bakımı ürünleri yüze suya ihtiyaç duymadan direkt olarak uygulanabilir. Cilt bakım kremi uygulandıktan sonra,Cetaphil krem kullanılarak,cildi nemlendirmek ve gerginlik yapısından kurtulmasını sağlayabilirsiniz.

Cetaphil

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur