Colamerim

Colamerim

ColamerimDielen laboratuvarlarda üretilen,balık kollejeni içeren Fransız bir gıda takviyesi markasıdır.Colamerim ürünlerinin,bağışıklık sistemini desteklemesinin yanında vücut için farklı birçok faydaya sahiptir. Kemiklerin güçlenmesi,diş etlerinin daha güçlü ve kuvvetli olması,bağırsak kurtlarının vücuttan atılması gibi farklı konularda vücut sağlığı açısından oldukça yararlıdır. Özellikle bayanlarda bu etkilerin yanında selülitlerin azalması ve cildin yenilenmesine yardımcı olduğu için oldukça fazla tercih edilen ürünlerden bir tanesidir.

Colamerim Vitamin İçeriği

Colamerim tablet çinko ve kalsiyum bakımından zengin olmasının yanında,D veC vitamini de içermektedir. Colamerim morina balığının derisinden elde edilen kollajen bir peptitten üretilen,tamamen doğal bir formüle sahiptir. Aynı zaman “anti-aging” olarak da bilinir.Multivitamin etkisi ile yeterli ve dengeli beslenemeyen kişiler için ideal bir üründür.

Colamerim Fiyatı

Colamerimvitamin takviyesi 30 tabletten oluşmaktadır ve 1 ay boyunca,günde bir tane olarak kullanılır. Colamerim ürünlerine ait fiyatlar birçok değişkene göre farklılık göstermesi ile birlikteColamerim en ucuz fiyatları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Colamerim

kategorisinde1 adet ürün bulunmuştur