Dead Sea

Dead Sea Ürünleri ile Komple Bakım

Ayak bakımı, saç temizliği ve bakımı, güneş koruyucu ihtiyacınız için Dead Sea ürünlerini kullanabilirsiniz. Dead Sea ürünlerine uygun fiyat ve bol seçenekle ulaşmak için Farmareyon internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Duş Sırasında Kullanacağınız Ürünler

Bakımlı olmak ve cildinizin parlak ve canlı gözükmesini sağlamak, duş sırasında yaptığınız bakım ile mümkün oluyor. Kullanacağınız şampuan türünün saçınız için uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Kuru saçlar, kepekli ya da yağlı saçlar için olan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Vücut bakımı için ise direkt olarak kullanabileceğiniz jeller ve çok daha fazlası olacak. Dilerseniz bu ürünler arasından seçiminizi yaparak, bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

Duş Sonrası Ürünler

Ayak bakımı için duş sonrası kremlerini mutlaka kullanmalısınız. Özellikle topuk bölgesinin yumuşaması için kremleri tercih edebilirsiniz. Taraklı olan ayaklar için ürünlerin kullanımının uygun olduğu bilinmelisiniz. Duş sonrası kullanacağınız ürünler arasında, güneş ışınlarından korunmanız için gerekli olan güneş kremi de bulunuyor. Güneş kreminin kullanılması ile cilt lekelerinin önlenmesi sağlanacaktır. Cildinizi tek ton yapacak olan pudralar, maskara, allık, far ve diğer makyaj ürünleri kullanabilirsiniz.

Dead Sea

kategorisinde 36 adet ürün bulunmuştur