John Frieda

John Frieda

Saç bakımında birçok saç bakım ürünü sunanJohn Frieda şampuan,saç serumu ve acil bakım kür-lerine ulaşmak için doğru yerdesiniz! Artık marketlerde de kolayca ulaşabileceğimizJohn Frieda şampuan ve saç bakım ürünleri,ucuz markaların yoğun kimyasallarını kullanmak istemeyenlerin ilk tercihi oluyor. Saç bakımında en iyi sonuçların alınması için kullanılansaç nemlendirici ürünleriyle siz de saçlarınızı ekonomik olarak hak ettiği bakıma kavuşturabiliyorsunuz.

John Frieda Frizz

Şüphesiz markanın en çok tercih edilen ürünlerinden olanJohn Frieda Frizz ile saçın yoğun bir nemlendirici içermesi söz konusu oluyor. Yoğun bakım sağlayan bu ürün,küçük şişesindeki büyük etkisiyle dikkat çekiyor.Saç spreyi ve şampuan ürünlerinin düzenli kullanılmasıyla saç bakımında garantili sonuçlar ortaya çıkıyor.

Saç Nemlendirme Serisi

Saç bakımı için tercih edilen birçok ürün gibi John Frieda da fiyat açısından ucuz markalardan daha pahalıdır. Ancak muadil ürünlerden çok daha ekonomiktir. Markanınsaç bakımı ürünleriyle kuru-muş saç uçlarının onarılması sağlanırken saçların nemlenmesi ve hacim kazanması da mümkün oluyor.

John Frieda

kategorisinde49 adet ürün bulunmuştur
    Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
    Kabul Ediyorum