Joly

Joly

Yatalak hastalar ve özel durum yaşayan hastalar için tercih edilenJoly ürünleri tüm dünyada oldu-ğu gibi ülkemizde de popüler olarak biliniyor. Ürünlere ulaşmak için hemen tıklayın! Yetişkinler için tercih edilenhasta bezi ve benzer ürünlerin üreticisi olan marka,yatak koruyucu ürünlerde de biliniyor. Hijyenik şartlarda elde edilen tek kullanım ürünler hastayı rahatsız etmeye-cek şekilde pamuktan imal ediliyor.Joly bez her yerde kolayca bulunduğu için ulaşımı da kolay olu-yor.

Yatalak Hastalara Çözüm

Yatalak hastalar için en önemli ihtiyaçlardan olan alt bezleri,yetişkin hasta bezi dışında külot şek-lindeki ürünlerle de satışa sunuluyor. Ürünlerin tamamı pamuktan üretildiği ve yüksek oranda emi-ci olduğu için pişik riskini en alt düzeye indiriyor.

Yatak Koruyucu Ürünler

Doğum sonrası ya da bazı ameliyatlarda tercih edilenJoly emici külot iç çamaşırı gibi kullanılarak kanamanın kıyafetlere bulaşmasını önlüyor. Ayrıca çözüm olarak tercih edilen birçok durumda,tuvalet eğitimindeki çocuklar içinyatak koruyucu örtü çeşitleri dikkat çekiyor. Tüm ürünleri en uy-gun fiyatlarda satın alarak,hijyen sağlanması mümkün oluyor.

Joly

kategorisinde9 adet ürün bulunmuştur