Seçili Filtreler
Kategoriler
Fiyat Aralığı
TL
-
TL
 

JoWAE

JoWAE

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur

  Jowae

  Kore markası olanJowae cilt bakım ürünleri,BB krem ve diğer çeşitlerle satın almanız için site-mizde sizi bekliyor. Farmareyon üzerindeki Jowae ürünlerini inceleyebilirsiniz. Kore’nin geleneksel bitkileri ve mucizevi sonuç veren formüllerini buluşturanJowae ürünleri ile cildiniz hak ettiği güzelliğe kolayca ulaşıyor. En özel içeriklerin bulunduğu bitkisel karışımlardan olan markanın ürünleriBB krem ve nemlendirici grubuyla çok dikkat çekiyor.

  Cilt Bakım Kremleri

  Cilt bakım kremleri arasında yer alanJowae Micellar ile cildin makyaj kalıntıları ve günlük kirden arınması kolaylaşıyor. Bu serinin temizleyici,nemlendirici ve diğer bakım ürünleriyle birlikte kulla-nılması cildi hem temizliyor hem de daha sağlıklı bir hale getiriyor. Kişisel bakım konusuna özen gösterenlernemlendirici kremçeşitleriyle birlikte kullanacakları bakım kitlerinde sağlıklı bir cilde merhaba diyor.

  Kişisel Bakıma Kore Dokunuşu

  Kişisel bakım için tercih edilen Kore dokunuşunu uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz sitemizde doğru cilt bakımı öğrenmeniz kolay geliyor. Günde iki kere uygulanan arındırıcı ve nemlendirici ürünler kısa sürede cildinize doğal bir ışıltı kazandırıyor.

  Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
  Kabul Ediyorum