Klorane

Klorane

kategorisinde1 adet ürün bulunmuştur
  • Klorane

   Klorane Papirüs Sütü İçeren Saç Bakım Kremi 200 Ml 

   KLO075502

   KLO075502

   3282770075502

   5115
   30
    
    
    

   Klorane Papirüs Sütü İçeren Saç Bakım Kremi 200 Ml

   70,00 TL

   49,00TL

   TL49,00/urun/klorane-papirus-sutu-iceren-sac-bakim-kremi-200-ml-klo075502

  Klorane

  Saç bakımı ritüelinde önemli bir yeri olan bitkisel şampuanlar arasında Fransa’da üretilenKlorone şampuan dikkat çekiyor. Ürünlere ulaşmak için Farmareyon internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Saç bakımında kaliteli ürünler kullanmak isteyenler için hem ekonomik hem de bitkisel içerikli bir marka olanKlorane ile saçlarınızı sağlıklı hale getirebilirsiniz. Keten liflerinden papirüs çeşitlerine kadar birçok farklısaç kremi ve kuru şampuan çeşidi kullanılabiliyor.

  Kuru Şampuan

  Son zamanlarda özellikle yağlı saçlara sahip olanlar için acil durum çözümü olankuru şampuan çeşitleri bitkisel içeriklerden oluşan Klorane markasında da bulunuyor. Uygun fiyatlarıyla dikkat çeken bileşenler,saç bakımında kimyasallardan uzak durmak isteyenler için tercih ediliyor.

  Gündüz Bakım Kremleri

  Saç bakımı denildiğinde banyo öncesi ya da sonrasında yapılan bakımlar ve saç serumları akla geliyor. Klorane bu konuya başka açıdan bakıyor. Cildi güneşten koruyan güneş koruyucular gibi,saçları da koruyanpapirüs sütü saç bakımını sağlıyor. Dışardaki hava koşulları ve etkenlerden olumsuz etkilenmemesi gereken saçları korumaya alan Klorane,her saç tipine özel çözümler sunuyor.

  Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
  Kabul Ediyorum