Klorane

Klorane

Saç bakımı ritüelinde önemli bir yeri olan bitkisel şampuanlar arasında Fransa’da üretilenKlorone şampuan dikkat çekiyor. Ürünlere ulaşmak için Farmareyon internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Saç bakımında kaliteli ürünler kullanmak isteyenler için hem ekonomik hem de bitkisel içerikli bir marka olanKlorane ile saçlarınızı sağlıklı hale getirebilirsiniz. Keten liflerinden papirüs çeşitlerine kadar birçok farklısaç kremi ve kuru şampuan çeşidi kullanılabiliyor.

Kuru Şampuan

Son zamanlarda özellikle yağlı saçlara sahip olanlar için acil durum çözümü olankuru şampuan çeşitleri bitkisel içeriklerden oluşan Klorane markasında da bulunuyor. Uygun fiyatlarıyla dikkat çeken bileşenler,saç bakımında kimyasallardan uzak durmak isteyenler için tercih ediliyor.

Gündüz Bakım Kremleri

Saç bakımı denildiğinde banyo öncesi ya da sonrasında yapılan bakımlar ve saç serumları akla geliyor. Klorane bu konuya başka açıdan bakıyor. Cildi güneşten koruyan güneş koruyucular gibi,saçları da koruyanpapirüs sütü saç bakımını sağlıyor. Dışardaki hava koşulları ve etkenlerden olumsuz etkilenmemesi gereken saçları korumaya alan Klorane,her saç tipine özel çözümler sunuyor.

Klorane

kategorisinde51 adet ürün bulunmuştur