La Roche Posay

La Roche Posay

Termal sularla formüle edilen La Roche Posay ürünleri için seçkin satış noktaları ve Farmareyon internet adresinde ulaşabilirsiniz. İnceleme için hemen tıklayın! En çok satılan ürün La Roche Posay Effaclar serisiyle tanınan markanın birçok ürünü bulunuyor. Bebeklerde dahi güvenle kullanılan bu ürün sayesinde cilt bakımın güvenli biçimde sağlanması mümkün oluyor. Birbirinden farklı cilt sorunlarına uygun ürünlerin temin edildiği markada cilt bakımı için en doğru sonuçların ortaya çıkması mümkün oluyor.

Güneş Koruyucu Seri

Cilt bakım ürünleri gibi güneş koruyucu anlamında da doğru ürünlerin tercih edilmesi son derece önemlidir. Çocuklar ve yetişkinler için güvenle kullanılan güneş koruyucu seriyle her zaman doğru cilt bakımının yapılması mümkün oluyor. Güneş kremi çeşitleri 30 ve 50 SPF olarak temin edilebiliyor.

Cicaplast Serisi

Tahriş olan ve çatlaması nedeniyle zarar gören cildin onarılmasını sağlayan Cicaplast serisiyle kuruma kökenli hasarlar onarılıyor. La Roche Posay ailesi ürünleri her türlü hassasiyete karşı direnen nemlendirici krem çeşitleriyle dikkat çekici bir cilt koruması ve bakımı sağlanıyor.

La Roche Posay

kategorisinde 95 adet ürün bulunmuştur