Lubex

Lubex

İsviçreli bir marka olan ve anti aging ürünleriyle popüler olan Lubex markasının ürün çeşitlerini görebilir,dilerseniz alışverişinizi Farmareyon üzerinden sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Yaşlanan cildi soyarak,yeni cilde gençlik aşısı sunan Lubex ürünleriyaşlanmayı geciktirici krem ile yüz,boyun ve dekoltedeki zamanın izlerini siliyor. Sağlıklı bir cilde merhaba demek için gereken tüm bitkisel içerikleri bulunduran Lubex ürünleri,paraben ve parfüm gibi zarar verici maddeler içermiyor.

Anti Aging Serum

Cilt dostu olananti aging serum çeşitleri ile birbirinden farklı cilt tiplerindeki sorunları kısa sürede çözebilirsiniz. İlk yaşlanma belirtilerinden kırışmaya başlamış cilde kadar her türlü kırışıklığın gide-rilmesini sağlayan ürünlerlecilt bakımı eksiksiz biçimde tamamlanıyor. Cildinize gençlik dokunu-şunu yaparken,sonucundan memnun kalacağınız birçok alternatifi kısa sürede görebiliyorsunuz.

Göz Çevresi Bakım Ürünleri

İlk çizgilerin görülmeye başladığı göz çevresi bakım ürünlerinde alerjik cilde sahip olanların tatmin olacağı katkı maddesizgöz çevresi kremi etkisini en kısa sürede gösteriyor. Memnun kalacağınız birçok üründen farklı olarak doğal bir içeriği olan Lubex ürünleri,Lubex Türkiye güvencesiyle satılıyor.

Lubex

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur
    Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
    Kabul Ediyorum