Lubex

Lubex

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur
  Lubex

  Cildimiz vücudumuzun en önemli dokusu,bizi yansıtan aynamız adeta.. Cildimizde zamanın izlerini silmek kim istemez ki!

  Yaşlanma belirtilerini önlemek biraz dikkat ve özenlilikle aslında hiç de zor değil. Yaşa bağlı yaşlanmak hayatımızın kaçınılmaz bir parçası olsa da günümüzde dışsal faktörler yaşlanmanın sebepleri arasında büyük bir yer tutuyor. Güneşin zararlı ışınları,sigara,alkol alışkanlığı,hava kirliliği,bilinçsiz kozmetik ürünlerin kullanımı bunların başında geliyor. Bu nedenle sağlıklı,genç,canlı bir cilde sahip olmak için yaşlanmayı beklemek gerekmiyor. Cildimize ne kadar erken yaşlarda doğru bakımı gerçekleştirirsek yaşlanma belirtilerinin de o kadar az çıkmasını sağlarız. O yüzden cildimizi doğru tanımalı ve uygun anti-aging (yaşlanma karşıtı) bakım uygulamalarını ve ürünlerini kullanmalıyız.

  Anti aging nedir?

  Cildimiz üzerinde yaşlanma belirtilerini azaltmak amacıyla uygulanan ürünler ve bakımlardır. Kırışıklıklar,ince çizgiler,renk eşitsizlikleri gibi yaşlanma belirtilerine karşı kremler,serumlar ve diğer bakım ürünleri ile anti-aging cilt bakım uygulamaları gerçekleştirilmektedir. Böylece zamanın ve olumsuz faktörlerin etkilerini gidererek cildimizde zamanı durdurabiliriz.

  Yaşlılık karşıtı cilt bakım uygulamalarının ilk adımı cildi güzel bir şekilde temizlemek ve nemlendirmektir. Devamında Yaşlanma karşıtı anti-aging kremler kullanılmaktadır. Bu alanda dünyada pek çok uzman tarafından tavsiye edilen cilt bakım ürünlerine sahip önemli bir marka da Lubex’tir.

  Lubex Hakkında

  1979 yılında İsviçre’nin Basel şehrinde Christian Lutz tarafından kurulmuş olan marka,yüksek doğallığa sahip etken maddeler ile tıbbi kalite standartları ve bilimsel olarak kanıtlanmış yetkinliği sayesinde anti-aging alanında diğer kozmetik ürün hatlarının yanında önemli bir konuma yerleşmiştir. Dermatolojik yetkinliğe sahip ürünleri anti-aging etkilerini daha ileriye taşımaktadır. Ürünleri içerisinde dermatolojik araştırma kaynaklı yeterli dozda aktif içerikler kombinasyonu içerir. Bunların dışında Lubex ürünlerinin özel olarak tasarlanmış kaliteli şişeleri,ışığa ve oksijene karşı ürünleri korumaktadır. Bu nedenle içeriğinde koruyucu maddeye ihtiyaç duymazlar.

  Ürün Kategorileri

  Lubex anti-aging ürünleri yüz,boyun,dekolte,göz bölgesi ve temizleyici ürünler olarak çeşitliliğe sahiptir. Tüm cilt tiplerine uygun ürünlerinin olduğu gibi yalnızca kuru ve hassas ciltlere uygun ürünleri de mevcuttur. Vücudun göz,yüz,boyun,dekolte bölgeleri için çeşitli cildi nemlendiren kırışıklığı içten ve dıştan dolduran yoğun botoks etkili serumlar,cilde hacim sağlayan yine nem dengesini ayarlayan gündüz veya gece kremleri ile kolajen yapıları sayesinde cildi sıkılaştıran,mimik çizgilerini düzelten cildin sağlıklı düzeye gelmesini sağlayan yaşlanmaya karşı yoğun formül kremlerinin yanı sıra leke serumu,UV ışınlarına karşı özel kremleri ve nemlendirici yağ ürünleri mevcuttur. Bu bakım ürünlerinin yanı sıra göz çevresi için göz çevresindeki yorgun görünümü anında yok eden,nemlendiren,aydınlanma sağlayan,kırışıklıkları tedavi eden göz altına koyulan göz pedleri önemli anti-aging ürünlerinden biridir. Ayrıca göz bölgesini derinlemesine nemlendiren göz altındaki koyu halka görünümünün azalmasını destekleyen göz kremi vardır. Temizleyici ürün kategorisinde ise köpük temizleyiciler,losyon,yüz yıkama emülsiyonu,mantar ve bakteri tedavilerinde etkili olan dış özel bölge temizleyici ürünü ve saç derisi için özel hazırlanmış şampuan ürünü vardır.

  Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
  Kabul Ediyorum