Milupa

Milupa

Doğumdan itibaren anne sütü alamayan ya da yetersiz alan bebeklerin beslenmesi için tercih edi-len Milupa markasının ürünlerine ulaşmak için yapmanız gereken tek şey Farmareyon internet sitesinde şöyle küçük bir keşfe çıkmak. Bebek beslenmesi denildiğinde ilk akla gelen mama markalarından olan Milupa, katkı maddesi içermeyen Milupa Aptamil ile bebeğinizi ilk günden itibaren sağlıklı biçimde besleyebilirsiniz. Be-beklerin ihtiyacına uygun ürünlerin tercih edileceği Milupa ürünleriyle yenidoğan mama ihtiyacının karşılanması mümkün oluyor.

Milupa Fiyatları

Mama fiyatları genelde ekonomik olarak bilindiği için bazı mamaların yüksek fiyatlı olması sorun yaratabiliyor. Ortalama fiyat aralığına sahip olan Milupa fiyatları her bütçenin uygun olarak satın alabileceği ürünler arasındadır. Marketlerde, eczanelerde ve seçkin satış noktalarında Milupa ürünlerini bulmak mümkün oluyor.

Bebek Beslenmesi

Sağlıklı bir beslenme için yenidoğan bebeklerin ilk 6 ay sadece anne sütüyle beslenmesi gerekiyor. Bu durumu sağlayamayan bebekler için de ek gıdaların tüketilmesi söz konusu oluyor.Bebek bakımı için en temel ihtiyaç olan mamalar, her doğum öncesi -her ihtimale karşı- annelerin çantala-rında bulunması gereken ürünler arasında yer alıyor.

Milupa

kategorisinde 14 adet ürün bulunmuştur