Seçili Filtreler
Kategoriler
Markalar
Fiyat Aralığı
TL
-
TL
 

Milupa

Milupa

Doğumdan itibaren anne sütü alamayan ya da yetersiz alan bebeklerin beslenmesi için tercih edi-lenMilupa markasının ürünlerine ulaşmak için yapmanız gereken tek şey Farmareyon internet sitesinde şöyle küçük bir keşfe çıkmak. Bebek beslenmesi denildiğinde ilk akla gelen mama markalarından olan Milupa,katkı maddesi içermeyenMilupa Aptamil ile bebeğinizi ilk günden itibaren sağlıklı biçimde besleyebilirsiniz. Be-beklerin ihtiyacına uygun ürünlerin tercih edileceği Milupa ürünleriyleyenidoğan mama ihtiyacının karşılanması mümkün oluyor.

Milupa Fiyatları

Mama fiyatları genelde ekonomik olarak bilindiği için bazı mamaların yüksek fiyatlı olması sorun yaratabiliyor. Ortalama fiyat aralığına sahip olanMilupa fiyatları her bütçenin uygun olarak satın alabileceği ürünler arasındadır. Marketlerde,eczanelerde ve seçkin satış noktalarında Milupa ürünlerini bulmak mümkün oluyor.

Bebek Beslenmesi

Sağlıklı bir beslenme için yenidoğan bebeklerin ilk 6 ay sadece anne sütüyle beslenmesi gerekiyor. Bu durumu sağlayamayan bebekler için de ek gıdaların tüketilmesi söz konusu oluyor.Bebek bakımı için en temel ihtiyaç olan mamalar,her doğum öncesi -her ihtimale karşı- annelerin çantala-rında bulunması gereken ürünler arasında yer alıyor.

Milupa

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur
    Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
    Kabul Ediyorum