Möllers

Möllers

Balık yağı,vitamin,mineral ve gıda takviyesi olanMöllers balık yağı kapsülü çeşitlerini Farmareyon üzerinden kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Balık Yağı

Omega 3 vitaminin en yoğun olduğu besin balıktır. Haftada en az 2 kez balık tüketilmelidir. Ancak düzenli balık tüketimi mümkün değilsebalık yağı kapsülleri kullanılabilir. Yüksek oranda omega 3 içeriğinin yanı sıra vitamin takviyeleri de barındırır. Gelişim çağındaki çocukların büyümesine katkı sağlıyor ve bünyeyi güçlendiriyor. İçindeki meyve aroması sayesinde oldukça lezzetli birbalık yağı hapı olarak bilinir. Her çocuk kolaylıkla içer. Sıvı ve kapsül seçenekleri sayesinde herkes severek içer.

Gıda Takviyesi

Omega 3 yağ asitleri vücut için gereklidir ama vücut tarafından üretilemezler. Bu yüzdengıda takviyesi olarak dışarıdan alınmalıdır. Özellikle çocuklar ve yaşlılar tarafından alınması elzemdir. Buvitaminler başta beyin gelişimi olmak üzere vücudun gelişimine yardımcı oluyor. Kemikleri güçlendirdiği gibi organ gelişimini de destekliyor.Omega 3 yağ asitlerini düzenli olarak almak için her gün balık yağı kapsülü tüketilmelidir. Möllers balık yağı bağışıklık sistemini güçlendiriyor.

Möllers

kategorisinde4 adet ürün bulunmuştur