Nbl

Nbl

Bağırsak sistemini düzenleyici takviye gıda üretenNbl markası bunların satışını da yapıyor. Nbl ürünlerini Farmareyon’da inceleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çocuk Probiyotik Ürünler

Bağırdaklarda aktif ve doğal şekilde yaşayan dost bakteriler sindirim sistemini düzenler. Bunlar bağırsak florasını düzenlediği için sindirim sorunlarını yok eder.Çocuk probiyotiği kullanmak çocuklarınızın sindirimini kolaylaştırıyor. Kabız ya da ishal gibi sorunlara yer bırakmıyor. Çünküprobiyotikler kötü huylu bakterilere karşı savaşıyor.Nbl vitamin takviyeleri de sunar. Bu takviyeler vücudunuzdaki vitamin eksikliklerini gideriyor. Hangi vitamininiz eksikse ona uygun takviye alabilirsiniz. Böylece daha sağlıklı,dinç,enerjik ve bağışıklık sisteminiz güçlü olur.

Balık Yağı

Omega 3 vücudumuz için oldukça önemlidir. Vücutta üretilemediği için dışarıdan almak gerekir. Bunu sağlamak içinbalık yağı takviyesi kullanabilirsiniz. Günde bir kere almanız yeterlidir. Böylece çocuklarda beyin ve kemik gelişimi destekleniyor. Yetişkinlerde ise daha sağlıklı bir bünyeye sahip olunuyor.Vitamin takviyesi tüm vücudu etkiliyor. Daha zinde,dinç ve enerjik olmanızı sağlıyor. Vitamin eksikliklerinizi giderdiği için olası yan etkilerden sizi koruyor.

Nbl

kategorisinde22 adet ürün bulunmuştur