NeoStrata

NeoStrata

Cilt bakım ürünleri ve yaşlanma karşıtı ürünler sunan NeoStrata ürünlerini Farmareyon üzerinden inceleyerek cilt bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

Nemlendirici Krem

Cilt kuruluğu genel olarak yaşanan bir sorundur. Ancak bazen bu kuruluk ilerleyerek döküntü, kabuklanma gibi şikayetlere kadar gidebilir. NeoStrata nemlendirici krem cilt kuruluğunun her dozunu telafi eder. Cildi yeniler, nemli ve parlak bir görünüm sağlar. Nemlendirdiği için kabuklanma, dökülme gibi sorunları engeller. Neostrata fiyatları ürünlerin etkisine göre uygundur. Çünkü cildiniz için en iyi bakımı sunar. Ürünlerin etkisini en iyi şekilde görmek için düzenli olarak kullanmalısınız. Eğer sorununuz şiddetli ise günde birkaç kere cilt bakımı yapabilirsiniz.

Yaşlanma Karşıtı

Başta kadınlar olmak üzere herkes yaşlanma karşıtı ürünler ile gençliğini en uzun süre muhafaza etmek ister. Bunun için erken yaşta başlanan yüz kremi oldukça etkilidir. Henüz cildinizde kırışıklık oluşmadan bu ürünlere başlamanız halinde cildiniz daha gergin, parlak ve dinç oluyor. Kırışıklık karşıtı kremler cildinizin elastikiyetini arttırıyor. Başta mimiklerinizin olduğu alanlar olmak üzere tüm cildinizi daha gergin kılıyor.

NeoStrata

kategorisinde 38 adet ürün bulunmuştur