New Life

Newlife

Çeşitli vitaminler ve gıda takviyeleri ile daha sağlıklı olmanızı sağlayan Newlife ürünleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgiye Farmareyon internet adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Vitamin Takviyeleri

Çocuklar, hamileler, kronik hastalar ya da yaşlılar düzenli olarak vitamin takviyesi ihtiyacı duyarlar. Beyin ve kemik gelişimi için omega 3 takviyesi alınabilir. Düzenli balık tüketemeyenler için tüm vitaminleri sağlıyor ve bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Özellikle hamilelik döneminde ihtiyaç duyulan D vitamini ya da folik asit gibi vitamin takviyelerini Newlife ile alabilirsiniz. Hamilelikte azalan vitamin depolarını dolduruyor ve bebeğin gelişimine de katkı sunuyor.

Multivitaminler

Newlife aynı zamanda yeterli beslenemeyen kişiler vitamin takviyesi de alarak vitamin ihtiyacını gideriyor. Böylece vitamin eksikliğinden kaynaklı sağlık sorunları sona eriyor. Bağışıklık sisteminiz güçlenerek daha sağlıklı ve zinde oluyorsunuz, hastalıklara yakalanma riski azalıyor. Multivitamin içinde pek çok vitamin karışımı olduğu için her yönden besleyici ve sağlıklıdır. Enerjiniz çabuk tükeniyorsa, halsiz ve yorgun hissediyorsanız koenzim kullanabilirsiniz. Enerji üretimine yardımcı oluyor, daha dinç ve zinde hissetmenizi sağlıyor. Gün içinde kısa sürede yorgun düşmezsiniz.

New Life

kategorisinde 19 adet ürün bulunmuştur