Nordic Naurals

Nordic Naturals

Omega 3,balık yağı ve multivitamin üretenNordic Naturals ürünlerini hemen Farmareyon üzerinden inceleyerek siparişinizi verebilirsiniz.

Balık Yağı

Omega 3 her insan vücudu için büyük bir ihtiyaçtır. Ancak vücut üretemediği için dışarıdan almak gerekir. Bu aşamada devreye balık yağı kapsülleri giriyor.Balık yağı hamilelikte bebeğin beyin gelişimini desteklerken,doğduktan sonra da bu etkiye devam ediyor. Aynı zamanda kemik ve organ gelişimi sağlıyor ve bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Balık yağı başta çocuklar olmak üzere her yaştan insanın kullanıma uygundur. İçeriğinde ek vitaminler de bulunanmultivitamin özellikli kapsüller sağlığınızı her yönden koruyor.

Vitamin Takviyesi

Nordic Naturals ultimate omega takviyesi içeriğinde ekstra vitaminler de bulundurur. Böylece etkisi çok daha fazla ve sağlıklıdır. Aromalı yapısı sayesinde herkes kolaylıkla içiyor ve tadı oldukça lezzetli. Böylece çocuklarınızın gelişimi destekleniyor,yetişkinlerin kemikleri güçleniyor. Dengesiz ve yetersiz besleniyorsanızvitamin takviyesi alarak bu açığı kapatabilirsiniz. Vitamin eksikliğinden kaynaklanan belirtiler sona eriyor. Halsizlik,yorgunluk ya da enerjinizin çabuk bitmesi artık geride kalıyor.

Nordic Naurals

kategorisinde7 adet ürün bulunmuştur