Noreva

Noreva

Noreva cilt bakımı ve güneş koruyucu ürünleri sunar. Lekelere ve güneşin zararı etkilerine karşı Noreva ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Leke Giderici

Günlük cilt bakımı için kullandığınız ürünlerle cildinizi besleyebilirsiniz. Bu ürünler cilde parlaklık veriyor, ton farklılıklarını gideriyor ve cilde berrak bir görünüm kazandırıyor. Leke giderici ürünler sayesinde cildinizdeki lekeler soluklaşıyor ve azalıyor. Düzenli kullanım halinde zamanla çok daha az belirgin hale geliyor. Bitkisel içeriği ile cildi nemlendiriyor ve besliyor. Yüzünüzde oluşan ton farklılıkları en fazla göz çevresinde fark edilir. Bunun için göz çevrenize leke kremi kullanabilirsiniz. Morluklar ve halkaları gideriyor, cilt tonunu eşitliyor. Masaj yaparak uyguladığınız ürün cildinizi canlandırıyor.

Güneş Koruyucu

Güneş ışınları şifa kaynağı olsa da fazlası zarardır. Bu yüzden güneş kremi kullanmak güneşin zararlı etkilerinden koruyor. Ultraviyole ışınları engelliyor ve güneş yanıklarından koruyor. Suya dayanıklı olması sayesinde daha uzun süre etkisini koruyor. Ancak maksimum koruma için güneş koruyucu kreminizi en az 2 saat aralıklarla yenilemelisiniz. Böylece gün boyu maksimum korumaya ulaşırsınız.

Noreva

kategorisinde 63 adet ürün bulunmuştur