Novocrin

Novocrin

Saç dökülmelerine karşı ve saç bakımı için pek çok çeşit sunanNovocrin ürünlerini inceleyerek hemen sipariş verebilirsiniz. Farmareyon ile güvenilir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Saç Bakım Ürünleri

Saç bakımı konusunda uzmanlaşan Novocrin her saç türü için uygun ürün sunmaktadır. Kuru,yağlı ya da yıpranmış saçlar gibi pek çok tür için özel şampuan bulabilirsiniz. Meselayağlı saçlar için olan şampuan saçın yağ dengesini sağlıyor ve kısa sürede yağlanmayı engelliyor. Kuru saçlara özel şampuanlar saçları nemlendirerek daha canlı gösteriyor. Böylece mat görünüm yok oluyor.Kepek şampuanı ise mevcut kepeği yok ettiği gibi yeni kepek oluşumunu engelliyor.

Saç Dökülmelerine Karşı

Sadece rutinsaç bakımı için değil,saç sorunları için de pek çok ürünü mevcuttur. günlük saç bakım ürünlerinizi saç sorunlarınıza göre seçip,düzenli kullanım halinde sorunlara veda edebilirsiniz. Mesela saç dökülmeleri içinNovocrin placenta oldukça etkilidir. Mevcut saç dökülmelerini engelliyor ve saçlarınızın güçlenmesini sağlıyor. Buşampuan düzenli kullanım halinde saçlarınızı gözle görülür şekilde güçlendiriyor. Böylece dökülmeler sona erdiği gibi saçlarınız güçleniyor.

Novocrin

kategorisinde4 adet ürün bulunmuştur