Nutrigen

Nutrigen

Nutrigen çocuk gelişimi için şurup ve gıda takviyeleri üretir. Bu ürünleri Farmareyon internet sitesine ulaşıp hemen inceleyerek siparişinizi verebilirsiniz.

Çocuk Ürünleri

Bebek ve çocukların beslenmesi gelişimleri üzerinde çokça etkilidir. Nutrigen onların gelişimini arttırmak içingıda takviyesi sağlar. Beslenmeyi reddeden ya da yeterli beslenmediğini düşündüğünüz çocuklarınız için bu takviyeler gelişimini arttırıyor. İçeriğindeki çok sayıdavitamin sayesinde vücudun ihtiyacını karşılıyor. Farklı aromaları ile çocuklar tarafından sevilerek içiliyor. Balık yağı şurubu ile bebeğinizin beyin ve kemik gelişimi için gerekli olanomega 3 alınıyor. Böylece çocukların bağışıklık sistemi güçleniyor ve sağlıklı beslenmeleri sağlanıyor. Şurup olduğu için çocuklar kolaylıkla içebiliyor.

Bebek Mamaları

Nutrigen daha bebeklik döneminde nitelikli gıda alınmasını sağlıyor.Bebek mamaları her çocuğun ihtiyacının farklı olduğunu bilerek pek çok farklı çeşit sunuyor. Bebeğinizin vitamin eksikliği ya da hangi yönde gelişmesini istediğinize göre ürün çeşidi seçebilirsiniz.Nutrigen fiyatı ile her aileye hitap eder. Çocuğunuzun gelişimi için düzenli olarak kullanabilirsiniz. Kullandıkça gıda takviyesinin olumlu etkisini yakından daha iyi görürsünüz.

Nutrigen

kategorisinde13 adet ürün bulunmuştur