Nuxe

Nuxe

Nuxe cilt bakımı için gerekli olan aradığınız tüm ürünleri sunar. Bu ürünleri hemen inceleyebilir ve dilerseniz Farmareyon üzerinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Cilt Bakımı

Cildinizin parlak,bakımlı ve canlı görünmesi için bakımını ihmal etmemelisiniz. Nuxeyüz kremi cilt tonunuzu eşitliyor ve lekeleri daha az görünür kılıyor. Düzenli kullanım halinde cildinize parlaklık ve canlılık kazandırıyor. Nemlendirici özelliği sayesinde kuruluğu önlüyor. Cilt bakımı içinNuxe krem kullanmanız halinde etkilerini kısa sürede görürsünüz. Günde bir kez cildinize masaj yaparak uygulamanız yeterlidir. Böylece cildiniz son derece bakımlı görünür.

Güneş Koruyucular

Cilt bakımı için güneş koruyucular elzemdir. Çünkü güneş ışınları ciltte kalıcı hasar bırakabilir. Özellikle güneş ışınlarının dik ve yoğun geldiği yaz aylarında mutlakagüneş koruyucu ürünler kullanarak dışarı çıkmalısınız. Güneşin zararlarını bertaraf ediyor ve ultraviyole ışınlardan koruyor. Yanık ve kızarıklık oluşumunu önlüyor.Nuxe Paris cilt bakım ürünleri dermatolojik testlerden geçmiştir. Cildinizi tahriş etmiyor,yıpratmıyor ve besliyor. Bu sayede uzun süreli kullanım halinde gözle görülür şekilde değişim sağlıyor. Cilde ışıltı ve canlılık kazandırıyor.

Nuxe

kategorisinde113 adet ürün bulunmuştur