Ocean

Ocean Gıda Takviyesi

Ocean gıda takviyesi,balık yağı ve vitamin çeşitleri üretmektedir. Bu ürünleri hemen inceleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Bunu en uygun fiyatlarla ve en hızlı şekilde yapmanın yolu ise Farmareyon internet adresini kullanmak.

Ocean Balık Yağı

Omega 3 almak için yeterli şekilde beslenemiyorsanızbalık yağı takviyesi alabilirsiniz. Balık yağı kapsül ve şurup seçenekleri sayesinde çocuklar ve yetişkinler tarafından kullanılabiliyor. Balık yağının daha zenginleştirilmiş modüllerindevitamin takviyeleri de bulunuyor. Bu sayede pek çok farklı vitamini aynı anda ve tek seferde alabilirsiniz. Ocean gıda takviyesi ile bağışıklık sisteminiz güçleniyor,vitamin alımınız yeterli seviyeye geliyor. Üretimde kullanılan özel teknikler sayesinde balık yağı kapsüllerini içerken balık kokusu ve tadı minimum seviyede geliyor,ağızda kötü tat bırakmıyor.

Ocean Plus

Ocean plus beyin ve kemik gelişiminin yanı sıra göz gelişimini de sağlıyor. Kalbin fonksiyonunu normal şekilde yerine getirmesini sağlıyor. Ayrıca balık yağı kapsüllerinin üretimi sırasında domuz ya da sığır jelatini yerine balık jelatini kullanılmıştır. Böyleceomega 3 yağ asitleri doğal ortamında ve sağlıklı bir şekilde korunuyor. Vücutta sindirilmesi ve emilimi daha kolay oluyor.

Ocean

kategorisinde29 adet ürün bulunmuştur