Orzax

Orzax

Balık yağ kapsülleri,multivitaminler gibi gıda takviyesi sunanOrzax ürünlerini sitemizden inceleyerek hemen sipariş verebilirsiniz.

Balık Yağı

Balık yağı kapsülleri hamilelik döneminde başlayarak bebeklik,çocukluk ve yetişkinlik dönemlerinde kullanılabiliyor. Kapsül ya da şurup ikamesine eklenen değişik aromalar sayesinde herkes kolaylıkla içebiliyor. Beyin,kemik ve göz gibi vücudun her yerinin gelişimine katkı sunuyor. İçeriğindekiomega 3 yağ asitleri vücutta üretilmediği için düzenli olarak dışarıdan alınmalıdır. Günlük bir kapsül kullanımı yeterli oluyor.

Multivitaminler

Balık yağı kapsülleri sadece yağ asitlerinden oluşabildiği gibi içeriğinde farklı vitamin takviyeleri de bulunabiliyor.Orzax ocean multi şuruplar omega 3 dahil çocukların ihtiyacı olan vitaminlerin hepsini sunuyor. Uluslar arası kalite standartlarındaki ürün multivitamin ve mineral desteği sunuyor. Multivitaminlerin içeriğindeprobiyotik de mevcuttur. Bu sayede sindirim sistemini de düzenler. Bağırsaklardaki yararlı bakterilerin sayısı arttırılarak sindirim düzenlenir. Zararlı bakteriler ise yok edilir. Çocukların gelişimi için olduğu kadar sindirim sistemlerinin düzenli çalışması için de gereklidir.Multivitamin takviyesi ile vücut her yönden gelişir ve beslenir.

Orzax

kategorisinde26 adet ürün bulunmuştur