Otribebe

Otribebe

Otribebe yeni doğan bebeğinizin daha rahat nefes alabilmesi için burun temizleme ürünleri sunar. Ürünleri hemen inceleyebilir,Farmareyon’dan hızlıca satın alabilirsiniz. Yanık ve yara onarıcı krem çeşitleriyle bilinen markanın birçok ürünü vardır.Bepanthol çeşitleri genelde çocuklarda da güvenle kullanılan ürünlerdir. Her eve lazım ürünlerden olan bu markanınyanık merhemi kısa sürede yanıkları onarması ve iz bırakmaması nedeniyle dikkat çekiyor.

Burun Aspiratörü

Dünyaya yeni gelen bebeğinizin uyum sürecinde bazı sorunları olabilir. Burnu tıkanan bir bebek rahat nefes alamadığı gibi kolaylıkla ememeyebilir.Otribebe yenidoğan için başlangıç seti mevcuttur. Bu set ile bebeğinizin burun temizliğini yapabilirsiniz. Böylece bebeğiniz daha kolay nefes alıyor ve emmesi de kolaylaşıyor.Burun aspiratörü kullanımı oldukça kolaydır. Anne ve babalar gerektiğinde kendi başlarına uygulayabiliyor. Burnu temizlenen bebekler daha rahat ve huzurlu oluyor. Daha nitelikli ve uzun süreli beslenebiliyor.

Bebek Bakımı

İlk altı aya kadar bebeğiniz burnunu kendisi temizleyebilme yetisine sahip değildir. Bu yüzdennazal burun aspiratörü her annenin en büyük yardımcısıdır. Tamamen sağlığa zararsız yapısı sayesinde bebek bakımı için güvenle kullanılabilir. Hatta bebeğiniz doğmadan alarak hazır bulundurmalısınız. Bebekburun temizleme işlemi normal şartlarda oldukça zorludur. Çünkü bebeğiniz çok hassastır. Ancak otribebe bebeğinizi rahatsız etmiyor ve kısa sürede sonuç veriyor. Tek kullanım uçları sayesinde de son derece hijyeniktir.

Otribebe

kategorisinde2 adet ürün bulunmuştur