Revox

Revox

Revox marka şampuanlar ile sizlerde saçlarınızda güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Saçlarınızın özelliklerine göre sizler için en uygun şampuanları satın almak Farmareyon ile çok kolay!

Revox Şampuan

İçeriğinde bulunan 18 farklı bitki özü ile saçlarınızın güçlenmesine yardımcı olacak olanRevox şampuan ile güçsüzleşmiş,kırılganlaşmış saçlarınızın enerjilerini açığa çıkartıyor. Kullanacağınız bu şampuan ile güçsüz ve kırılgan saçlardan kurtulabilirsiniz.

Revox At Kuyruğu Şampuanı

Saç dökülmelerini engellemek için üretilmiş olanRevox at kuyruğu şampuanı ile sizler de daha güçlü saçlara sahip olmanızı sağlıyor. Tamamen bitkisel olarak üretilmiş olan ve içeriğindeki Silistik asit sayesindesaç dökülmesi probleminin asıl sebebi olan köklere oksijenin ulaşmasını engelleyen etmenleri ortadan kaldırıyor. Saçlarınızın bakımının doğru yapılması çok önemlidir.Revox saç bakımı ürünleri daha dolgun ve güçlü saçlara ulaşmanızı sağlıyor.Revox saç kremi içeriğindeki bulunan keratin sayesinde ipeksi ve daha parlak saçlara ulaşmanızı sağlıyor. Bütün bu ürünlerin dışındaRevox erkek şampuanları ve bakım ürünleri daha dolgun ve güçlü saçlara sahip olmanızı sağlıyor.

Revox

kategorisinde8 adet ürün bulunmuştur