Sally Hansen

Sally Hansen

Tırnaklarınızın daha güzel bir görüntüye sahip olması için tamamen bitkisel ürünlerle elde edilmiş olanSally Hansen,yıllardır kazandığı tecrübe ve uzman kadrosuyla hizmet vermeye devam ediyor.

Sally Hansen Oje

Time-Release teknolojisi ile üretilenSally Hansen Oje kullanarak tırnaklarınızda 10 güne kadar etkili uygulama yapmanızı sağlıyor. Tamamen profesyonel ellerde üretilmiş olan ojeler sayesinde daha sağlıklı ve parlak tırnaklara kavuşmanız sağlanıyor. Diğer markalara göre tamamen bitkisel ürünlerden elde edilenSally Hansen oje renkleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Onlarca renk arasından sizlere en uygun ojeyi seçmenize imlan sağlıyor.

Sally Hansen Oje Kurutucu

Tırnaklarınıza sürülen ojelerden sonra en çok zorlanılan konulardan birisi de kurumamasıdır.Sally Hensen oje kurutucu uzun süre beklemeden ojeleri kuruttuğu gibi parlak görünmelerini de sağlıyor. Tırnaklarınıza sürdüğünüz ojelerin daha güzel görünmesini sağlamanız içinSally Hansen tırnak bakımı ürünlerini de kullanmalısınız. Bu ürünlerle tırnaklarınızın daha sağlıklı görünmesini sağlıyor. En büyük sorunlardan bir diğeri de tırnak etleridir. Sallye Hansen tırnak eti çıkarıcı,tırnak etlerinizin sorunsuz şekilde çıkartılmasını sağlıyor.

Sally Hansen

kategorisinde7 adet ürün bulunmuştur