Scholl

Scholl

Vücudumuzun bütün yükünü taşıyan ayaklarımızın bakımlarına gereken önem verilmek zorundadır. Ayak sağlığı ve bakımı alanında satmış olduğu ürünler ileScholl size bu alanda hizmet verilmesini sağlıyor. Siz de Farmareyon’daki Scholl ürünlerini incelemek için hemen tıklayın!

Scholl Ayak Bakımı

Scholl ayaklarımızın bakımını Schollayak bakımı ürünleri ile sağlıyor. Ayak tırnaklarınızın bakımından ortopedik olarak ayaklarınızı rahatlatacak ürünleri Scholl’dan temin edebilirsiniz.

Scholl Ayak Törpüsü

Scholl ayak törpüsü kolay kullanımı ile ayaklarınızda oluşan çatlak ve nasırların temizlenmesini sağlıyor. Diğer ürünlerle birlikte kullanıldığında ayaklarınızın sağlıklarına kavuşmasını sağlıyor.Scholl velvet ayak törpüleri elektronik ya da manuel olarak satın almanızı sağlıyor.School tırnak bakımı ürünlerini kullanarak daha sağlıklı ve daha güzel görünen tırnaklara kavuşabilirsiniz. El ve ayak tırnaklarınız için kullanılan tırnak bakım sistemi tırnaklarınızı törpüler,düzeltir ve parlatır.

School Ayak Kokusu

Scholl ayak kokusu önleyici ayakkabı spreyleri gün boyunca ayakkabılar içerisinde hapis kalan ayaklarınızın kokmamasını sağlıyor. Ayakkabı veya terliğin içine nüfus ederek bir gün boyunca etkili olan sprey ayaklarınızın kokmasını engellemenizi sağlar.

Scholl

kategorisinde17 adet ürün bulunmuştur