Scholl

Scholl

kategorisinde1 adet ürün bulunmuştur
  • Scholl

   Scholl Elektronik Tırnak Bakım Seti Yedek Başlıklar 

   SCH046632

   SCH046632

   5052197046632

   5115
   25
    
    
    

   Scholl Elektronik Tırnak Bakım Seti Yedek Başlıklar

   30,00 TL

   22,50TL

   TL22,50/urun/scholl-elektronik-tirnak-bakim-seti-yedek-basliklar-sch046632

  Scholl

  Vücudumuzun bütün yükünü taşıyan ayaklarımızın bakımlarına gereken önem verilmek zorundadır. Ayak sağlığı ve bakımı alanında satmış olduğu ürünler ileScholl size bu alanda hizmet verilmesini sağlıyor. Siz de Farmareyon’daki Scholl ürünlerini incelemek için hemen tıklayın!

  Scholl Ayak Bakımı

  Scholl ayaklarımızın bakımını Schollayak bakımı ürünleri ile sağlıyor. Ayak tırnaklarınızın bakımından ortopedik olarak ayaklarınızı rahatlatacak ürünleri Scholl’dan temin edebilirsiniz.

  Scholl Ayak Törpüsü

  Scholl ayak törpüsü kolay kullanımı ile ayaklarınızda oluşan çatlak ve nasırların temizlenmesini sağlıyor. Diğer ürünlerle birlikte kullanıldığında ayaklarınızın sağlıklarına kavuşmasını sağlıyor.Scholl velvet ayak törpüleri elektronik ya da manuel olarak satın almanızı sağlıyor.School tırnak bakımı ürünlerini kullanarak daha sağlıklı ve daha güzel görünen tırnaklara kavuşabilirsiniz. El ve ayak tırnaklarınız için kullanılan tırnak bakım sistemi tırnaklarınızı törpüler,düzeltir ve parlatır.

  School Ayak Kokusu

  Scholl ayak kokusu önleyici ayakkabı spreyleri gün boyunca ayakkabılar içerisinde hapis kalan ayaklarınızın kokmamasını sağlıyor. Ayakkabı veya terliğin içine nüfus ederek bir gün boyunca etkili olan sprey ayaklarınızın kokmasını engellemenizi sağlar.

  Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
  Kabul Ediyorum