Sensodyne

Sensodyne

Ağız ve diş sağlığının sağlanması konusunda ürünlerin satışını yapanSensodyne ürünlerini incelemek için sayfamıza göz atabilirsiniz.Ağız bakımı konusunda lider firmalardan Sensodyne’in ürünleri en uygun fiyatlarla Farmareyon’da!

Sensodyne Diş Macunu

Dişlerinizin temizlenmesi için temel malzemelerden olan diş macunları sayesinde dişlerinizin daha beyaz ve sağlıklı olmasını sağlıyor.Sensodyne diş macunu günde en az iki kez kullanarak hassasiyet sorunu yaşayan dişlerinizin beyazlaşmasını sağlıyor. Zamanında ve doğru tekniklerle kullanacağınızSensodyne hassas dişler konusunda da oldukça etkili.

Sensodyne Ağız Bakımı

Sensodyne ağız bakım ürünleri kullanımı ile dişlerinizin dış yüzeylerini ve diş etlerinizi temizlenmesini,bu nedenle ağız sağlığınızın korunmasını sağlıyor. Bu şekilde ağzınızın içerisinde bulunan zararlı bakterilerin üremelerini engellediğiniz gibiSensodyne diş sağlığı uygun kullanım sonucunda sağlanıyor. Diş beyazlatıcı,diş ipi,diş macunu ve diş fırçası gibi ürünleri ile Sensodyne çeşitleri sizlerin sağlığını iyileştirmesini sağlıyor. Diş yapınıza göre kullanacağınız ürünlerin doğru seçilmesi ve uygulamanın doğru olması gerekir.Sensodyne diş macunu ile dişlerinizi fırçaladıktan sonra Sensodyne diş ipleri ile dişlerinizin arasında kalan ve çürüklere neden olan yemek artıklarının temizlenmesini sağlıyor.

Sensodyne

kategorisinde21 adet ürün bulunmuştur