Sigma-Tau

Sigma-Tau

Sigma-Tau sperm kalitesinin arttırılması ve sperm üretimi gibi konularda ürünlerin satışını yapıyor.

Sigma-Tau Proxeed Plus

Bebek yapımı konusunda sorun yaşayan erkekler Sigma-Tau Proxeed Plus kullanarak sperm kalitesinin artmasını sağlıyor. Tamamen bitkisel malzemelerden üretilen bu ürün sperm kalitesini arttırarak döllenme ihtimalini arttırıyor. Bu şekilde bebekleri olmayan çiftlerin bebek sahibi olabilmeleri için besin takviyesi sağlıyor. Sigma-Tau sperm sayısı arttırılması için kullanılan en etkili yöntemlerden birisidir. Sperm sayısı yetersiz olan erkeklerin bebek yapabilmeleri için kullanılan ürün ve Sigma-Tau sperm kalitesi arttırılmasını sağlıyor.

Sigma-Tau Carnitine

Sigma-Tau Carnitine erkek kısırlığı konusunda kullanılan en önemli besin desteklerinden birisi. Aynı zamanda kas sistemlerinin iyileştirilmesi ve yağ yakımını da sağlıyor.

 

Sigma-Tau Proxeed Plus Faydaları

İçeriğinde bulunan aminoasitler, karbonhidratlar, vitaminler ve mineraller sayesinde erkek kısırlığının çözülmesi Sigma-Tau Proxeed Plus faydaları arasında sayılabilecek en önemlilerinden birisi. İçerdiği bitkisel maddelerin klinik olarak kanıtlanmış olan bu ürün sperm kalitesinin arttırılması için besin desteği sağlıyor. Ülkemizde yoğun olarak kullanılan Sigma-Tau daha sağlıklı bireylerin yetişmesini sağlıyor.

Sigma-Tau

kategorisinde 2 adet ürün bulunmuştur