Seçili Filtreler
Kategoriler
Fiyat Aralığı
TL
-
TL
 

Similac

Similac

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur

  Similac

  Similac bebek maması ve yeni doğan devam besin takviyeleri ürünlerinin satışını yapıyor. Ürünleri incelemek için hemen tıklayın!

  Similac Bebek Sütü

  Bebeklerin doğumlarından sonra anne sütü içmeleri gerekmektedir. Ancak herhangi bir nedenden dolayı anne sütü ile beslenemeyen bebeklerSimilac bebek sütü ile gerekli besinlerin alınması sağlanıyor.

  Similac Bebek Mamaları

  Similac bebek mamaları ile bebeklerin sağlıklı olarak büyümeleri için gerekli olan besinlerin alınması sağlanır. Bağışıklık sistemlerinin güçlendirilmesini,kemiklerin güçlü gelişimlerini ve zihinsel gelişimlerinin desteklenmesini sağlıyor. Annelerin doğumdan sonra sütlerinin gelmemesi nedeniyleSimilac yenidoğan ürünlerinin kullanımı bebeklerin sağlıklı büyümelerini sağlıyor. Her biri farklı özellikte olanSimilac mama çeşitleri,bebeklerinizin gelişimini sağlamak için besin desteği sağlıyor. İçlerinde bulunan kalsiyum sayesinde kemik gelişiminin desteklenmesini sağladığı gibi omega 3 ve 6 sayesinde zihinsel gelişimlerinin desteklenmesini sağlıyor.Similac bebek bakımı ürünleri anne sütü olmayan ya da yetersiz olan bebeklerinizin sağlıklı büyümelerini sağlıyor. Anne sütünün içerisinde bulunan besinlerin tamamen organik ürünlerle sağlandığı mamaların kullanımı bebeklerinizin gelişiminin en doğru şekilde olması için besin desteği sağlıyor.

  Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
  Kabul Ediyorum