Solante

Solante

Solante markası güneşten korunmak için gerekligüneş kremi ve diğer cilt bakım ürünlerinin satışını yapıyor. Siz de yaz güneşinden cildinizi korumak için Farmareyon üzerindeki kampanyalı Solante ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Güneş Kremi Çeşitleri

Solante markası güneş kremlerinin pek çok farklı tipini sunuyor. Cilt tipinize uygun olan kremi seçerek maksimum korumaya erişebilirsiniz. Bebek,çocuk ya da hamileler için ürettiği özel seriler ile herkese hitap edecek ürünler sunuyor.Bebekler için güneş kremi genelde güneş sütü şeklindeki daha hassas ürünler oluyor. Hamilelerde ise güneş nedeniyle cilt lekeleri oluşabiliyor. Bunlara karşıSolante güneş ürünleri kullanabilirsiniz.

Cilt Tipine Özel

Solante gold ile maksimum koruma sağlanıyor. Yağsız ve suya dayanıklılığı sayesine uzun süreli koruma sağlıyor. Cildi nemlendiriyor,besliyor ve zararlı ışınlardan koruyor. Eğer cilt tipiniz koyu renkli lekelere müsaitseSolenta pigmenta ile koruma altına alabilirsiniz. Lekeli ciltlere özel geliştirilen özel formüllüleke gidericiler sayesinde cildinizde oluşan sivilce ve apne lekeleri daha az görünür. Güneş nedeniyle yeni lekelerin oluşmasına müsaade edilmez. Güneşe çıkmadan 20 dk. önce sürüp,gün içinde tazelerseniz farkı göreceksiniz.

Solante

kategorisinde17 adet ürün bulunmuştur