Sudocrem

Sudocrem

Pişik kremi alanında bir marka olanSudocrem bebek bakım kremi üretir. Bebeğiniz için Sudocrem cilt bakım ürünleri kullanabilirsiniz.

Pişik Kremi

Bebekler doğdukları ilk günden 2-3 yaşına gelen altları bezlenir. Sürekli olarak nemli ve havasız kalan bebek poposu pişik için oldukça müsaittir. Bu yüzden mutlakapişik kremi kullanmak gerekir. Hemen her alt değiştirmede bu krem ile bebeğinize bakım yapabilirsiniz.Sudocrem pişik oluşmasını önlediği gibi daha önce oluşan şiddetli pişikleri de iyileştiriyor. Unutmayın ki bebeğiniz pişik olursa huysuzlanır ve başka sorunlar da baş gösterir. Bunu önlemek için düzenli olarak krem kullanmalısınız. KullandıkçaSudocrem faydaları kendisini gösterir.

Cilt Bakımı

Yeni doğan bebeklerin cildi son derece hassastır. Bu yenidünyaya alışmaları zaman alır. Alışma süreci boyunca hassas bircilt bakımı yapmak gerekir. Sudocrem bebeğinizin cildinin hassasiyetine uygundur. Cilt sorunlarını engeller ve oluşan cilt sorunlarını da giderir. Bu sebeple pişik kremi denilince akla ilk gelen markalardandır.Sudocrem fiyat olarak da herkese hitap eder. Bebeğiniz için güvenle kullanacağınız,sağlıklı bir içeriğe sahiptir.

Sudocrem

kategorisinde3 adet ürün bulunmuştur