SunLife

Sunlife

Multivitamin ve çeşitli vitamin takviyesi ürünleri üreten Sunlife ile daha sağlıklı bir yaşama sahip olabilirsiniz. Hemen ürünleri inceleyerek, hızlıca Farmareyon üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Gıda Takviyeleri

Sunlife samberry şurup frambuaz aroması sayesinde oldukça lezzetlidir. İçeriğinde bulunan çinko ve C vitamini sayesinde bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Hem çocuklara hem de yetişkinlere uygun olan bu şurup, ilaç değil takviye edici gıdadır. 4-11 yaş aralığındaki çocuklar yemeklerden sonra günde bir defa, daha büyükler ise günde iki defa alabilirler. Multivitamin olduğu için herhangi bir yan etkisi söz konusu değildir. Suda eriyen efeversan tabletler de bir takviye edici gıdadır. Sunlife efeversan içeriğinde çok sayıda vitamin ve mineral bulunuyor. Gün içinde enerjinizin çabuk bitmemesi, modunuzun düşmemesi için vitamin takviyeleri oldukça önemlidir.

Şifa Kaynağı

Grip gibi basit hastalıklar ya da halsizlik gibi hallerde kara mürver ekstresi kullanarak kısa sürede iyileşebilirsiniz. Bağışıklık sistemini güçlendirdiği için özellikle soğuk algınlığı hastalıklarına karşı etkili oluyor. Cilde de oldukça faydalıdır. Yaraları iyileştiriyor, bedendeki kötü kokuyu gideriyor ve cilt hastalıklarını azaltıyor.

SunLife

kategorisinde 9 adet ürün bulunmuştur