Tanı Medikal

Tanı Medikal

Tanı medikalkısırlık tedavisi için gerekli olan tüp bebek ve kadın doğum ürünleri satışı yapıyor. Siz de ürünleri hemen inceleyebilirsiniz.

Tüp Bebek Tedavisi

Günümüzde kısırlığın artması ile tedavi yöntemleri de çeşitlenmiştir. Bu yöntemler esnasında pek çok medikal ürüne de ihtiyaç duyulur. Kısırlık tedavisinde sıklıkla kullanılanneofortil satışı da mevcuttur. Gıda takviyesi olan bu ürün ilaç değildir. Erkeklerde sperm kalitesini arttırıyor ve mineral,vitamin ihtiyacını karşılıyor. Bitkisel bir ilaç olduğundan yan etki yapmıyor. Günde iki kere kullanılır. Bir gıda takviyesi olanneofortil kadın hastalar tarafından da kullanılır. Gebeliği kolaylaştırmak adına vitamin takviyesi sunar.

Takviye Edici Gıdalar

Duo femix bir takviye edici gıdadır. Sabahları beyaz haplar,akşamları ise mor olanlar içilir. Ancak bu ürün bir ilaç değil,bitkisel kökenli bir takviye edici gıdadır.D3 vitamini de sıklıkla görülen vitamin eksikliklerindendir. Gebelik sağlamak için bu tür takviye gıdalar kullanabilirsiniz. Daha sağlıklı bir vücut ve üreme sistemi ile kolay gebe kalmanızı sağlıyor.Tanı medikal tüm bu takviye gıdaları sizlere sunuyor.

Tanı Medikal

kategorisinde3 adet ürün bulunmuştur