Teka

Teka

Cilt bakım ürünleri ve kozmetik ürünleri sunanTeka size daha pürüzsüz ve canlı bir cilt vaat ediyor. Size uygun ürünleri hemen inceleyebilir,anında sipariş verebilirsiniz.

Heliocare

Teka cilt bakım ürünleri içindeheliocare oldukça popüler. Heliocaregüneş ürünleri karma,yağlı ve kuru ciltlerin hepsine uyum sağlıyor. En üst düzeyde koruma sağlıyor. Nemlendirici özelliği veriyor ve dileyenler için güneş yanığı rengi veren çeşitleri de mevcuttur.Heliocare fondöten ise hem güneş koruyucu hem de fondöten özelliklidir. Böylece iki ürün yerine tek bir ürün kullanırsınız. Cildinizi güneşten korur ve cilt kusurlarını kapatır. Sadece bayanlar değil,erkekler için de vazgeçilmezdir. Koruyucu özelliği yüksektir ve dermatolojik olarak son derece güvenlidir.

Cilt Bakımı

Tekacilt bakımı ürünleri sağlıklı,pürüzsüz ve canlı bir cilt sunar. Güneş bakımının yanı sıra cilt bakımı da sunar.Teka derma ürünleri en çok güneş koruyucular olarak kendisini gösterse de pek çok cilt bakım ürünü sunar.Peeling yaparak cildi mükemmel bir şekilde arındırıyor. Fondöten özelliği ile kusurları kapatıyor.

Teka

kategorisinde2 adet ürün bulunmuştur