Seçili Filtreler
Kategoriler
Fiyat Aralığı
TL
-
TL
 

Tena

Tena

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur

  Tena

  Hasta ve yaşlı bakımı için hasta bezi üretenTena bir medikal markasıdır. Ürünleri hemen Farmareyon internet sitesi üzerinden inceleyerek,sipariş verebilirsiniz.

  Hasta Bezi

  Hastalığı ya da yaşlılığı sebebiyle altı bezlenmesi gereken kişiler için hatsa bezleri büyük kolaylıktır. Ancak hijyenik olmaları şarttır. Tenahasta bezi tamamen nefes alabiliyor. Yüksek sızdırmazlık sağlıyor. Böylece yüksek koruma sağlarken,pişik ya da yara gibi sorunları da önlüyor.Belbantlı hasta bezi kullanımı oldukça kolay. Sadece yanlardan açılı kapatılarak kolayca kullanılıyor. Sık sık hasta bezi değişimi sağlaması sayesinde enfeksiyondan koruyor.

  Kolay Kullanım

  Slip hasta bezleri yüzeyinde mavi tabaka bulunuyor. Bu tabaka yüksek emicilik sağladığı için ıslaklık hissi vermiyor. Cildin tahriş olması gibi sorunları da önlüyor. Hızlı emme özelliği ile koku oluşumunu minimuma indirgiyor.Yaşlı bezi olarak da kullanılan ürünler hastayı tam olarak kavrıyor ve rahatsız etmiyor.Külotlu hasta bezi fiyatları oldukça makuldür. Böylece herkes hasta bezi alarak kullanabiliyor. Hasta ve yaşlı bakımı kolaylaştığı gibi çok daha hijyenik bir hal alıyor.

  Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
  Kabul Ediyorum