Seçili Filtreler
Kategoriler
Markalar
Fiyat Aralığı
TL
-
TL
 

Teoxane

Teoxane

Teoxanecilt bakımı ürünleri cildi nemlendirme ve koruma için çeşitli kremler sunar. Siz de hemen Farmareyon üzerinden bu ürünleri inceleyip,sipariş edip,kendiniz deneyebilirsiniz.

Nemlendirici Bakım

Teoxanenemlendirici cildinizdeki ton farklılıklarını eşitliyor ve cildinizi nemlendiriyor. Bunu yaparken fondöten gibi kalın bir tabaka bırakmıyor. Son derece doğal ve pürüzsüz bir görünüm sunuyor. Aynı zamanda güneşe karşı dacilt bakımı sağlıyor. Bu sayede cilt kusurlarınız azalıyor ve daha az görünüyor. Cildiniz daha canlı,parlak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşuyor. Cildinizin sıkılılığını koruduğu için sarkma ve yaşlanmaları da geciktiriyor.Teoxane serum ise cildinize yeni bir görünüm kazandırıyor.

Göz Çevresi Bakımı

Göz çevresi kremi ise gözün etrafında oluşan deformeleri gideriyor. Morluklardan,şişlik ve kırışıklıklardan kurtarıyor. Göz çevresinde oluşan halkaları yok ediyor. Kırışıklık karşıtı kremi kullanmaya başlamanız halinde kırışıklık oluşumunu önlüyor.Teoxane advanced filter ile göz çevreniz çok daha sağlıklı,dinç ve canlı görünüyor. Bu da bakışlarınızı daha etkili hale getiriyor.Teoxane yüzünüzdeki yorgun görünümü silerek size canlı ve dinç bir görünüm kazandırır.

Teoxane

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur